Kalendarz 2017-2018

Szukaj na stronie

Menu główne:

Projekt: "Cyfrowobezpieczni.pl"
W dniu 23 kwietnia, w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego w ramach projektu "Cyfrowobezpieczni.pl", skierowany do uczniów i nauczycieli naszej szkoły. O godzinie 10:45 na szkolnej sali gimnastycznej rozpoczęło się spotkanie z p. Izabellą Ferenc (Edukatorem projektu "Cyfrowobezpieczni.pl"), które było skierowane do uczniów naszej szkoły. Podczas spotkania zostały zaprezentowane filmy nt. cyberzagrożeń przeznaczone dla uczniów i uczennic. Edukator przedstawił podstawowe problemy dotyczące cyberzagrożeń wśród uczniów oraz aktywizował uczniów do dzielenia się wiedzą na temat cyberbezpieczeństwa. Po ogólnym spotkaniu w sali gimnastycznej zostały przeprowadzone warsztaty z uczniami klas 1 a i b, 6 i 7, w kolejności wcześniej ustalonej. Warsztaty były oparte o materiały  przygotowane przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie (organizator projektu na zlecenie MEN). Uczniowie słuchali pogadanki, oglądali przeznaczone dla nich filmy, a następnie aktywnie pracowali dzieląc, się wiedzą na temat cyberzagrożeń. Rozwiązywali również quiz sprawdzający ich wiedzę na początku i na końcu zajęć. Podsumowaniem SDBC było spotkanie Edukatora z nauczycielami naszej szkoły.
Marsz Świadomości o Autyźmie

19.04.2018 r uczniowie klasy I B wraz z wychowawcą wzięli udział w Marszu Świadomości o Autyźmie " Otwórzmy drzwi na świat".
Dzień Skarpety
Projekt Gimnazjalny

21.03.2018 r. uczniowie klasy II w ramach projektu gimnazjalnego przedstawili spektakl teatralny pt. " Książę szuka żony".
Lider Projektu "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo"

20.03.2018 r. podczas apelu P. Dyrektor odebrał z rąk przedstawicieli policji certyfikat Lidera Projektu Szkoły Promującej Bezpieczeństwo przyznany nam przez Komendanta Wojewódkiego Policji w Krakowie.
Dzień Promocji Zdrowia

20.03.2018 r. odbył się naszej szkole Dzień Projmocji Zdrowia.
Defibrylator AED
24.01.2018 r. odbyła sie w naszej szkole uroczystość oddania do użytku defibrylatora AED.
Dzień w Szaliku
XX Gminny Przegląd "Śpiewamy kolędy i pastorałki"
" W takt kolędy wieją wiatry, szumią drzewa..."- uczniowie naszej szkoły: klasa I a pod opieką pani Barbary Badowskiej oraz szkolny zespół WIOLINO pod opieką pani Katarzyny Dyrcz, wzięli udział w XX Gminnym Przeglądzie "Śpiewamy kolędy i pastorałki", który odbył się 10 stycznia 2018r.  w MDK w Andrychowie. Bardzo dziękujemy organizatorom ( ZSS w Inwałdzie oraz CKiW w Andrychowie) za podtrzymywanie wśród dzieci i młodzieży polskiej tradycji wspólnego kolędowania i radosną atmosferę spotkania! Do zobaczenia w przyszłym roku!
Konkurs „Najpiękniejsza zakładka do książki"
Z przyjemnością informujemy, iż konkurs „Najpiękniejsza zakładka do książki" został rozstrzygnięty.  Więcej tutaj.
Wigilie szkolne

22.12.2017 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Poprzedziło go spotkanie z wychowawcami klas przy stole wigilijnym.
Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy - 17 grudnia 2017 (niedziela) 9:00 -13:00
Szkoła w Sułkowicach - Bolęcinie
Przyjdź i wesprzyj naszą akcję!  Zebrane środki przeznaczamy na radiowęzeł.
Rada Rodziców i Szkolny Klub Wolontariatu
Szkolny Song
Trzy piosenki- Trzy Nagrody"- w XX Jubileuszowym Gminnym Festiwalu Piosenki " Szkolny Song" dla naszych utalentowanych wokalistów: Michaliny Wisz kl.I b - miejsce III, dla uczniów z kl. I a - miejsce III, dla zespołu WIOLINO ( kl. VII) - wyróżnienie. Gratulujemy!!!
Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

09.11.2017 r. odbyła się akademia z okazji  Święta Odzyskania Niepodległości.

Opr Redakcja
Ślubowanie klas IA I IB

13.10.2017 r. uczniowie klas IA i IB, w obecności rodziców i wychowawców, złożyli uroczyste ślubowanie.

Rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki

12.10.2017 r. uczniowie klas IVa i IVb oraz chór szkolny zaprezentowali krótką dramę związaną z rocznicą dwustulecia śmierci Tadeusza Kościuszki - patrona naszej szkoły. Przed spektaklem nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu "Jem zdrowo i kolorowo". Po występie Pan Dyrektor wręczył nagody nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji Święta Edukacji. Na koniec Smorząd Szkolny ogłosił wyniki w plebiscycie na Najsympatyczniejszego Chłopaka.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

4.09.2017 r. uroczystą Mszą Świętą ropoczęliśmy Rok Szkolny 2017/2018. Po Mszy Św. wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej naszej szkoły, gdzie pan dyrektor Zbigniew Grabowski przywitał zgromadzonych, w szczególności przedszkolaków i pierwszoklasistów. Następnie przedstawił nowych nauczycieli oraz zaprezentował wychowawców poszczególnych oddziałów. Podczas tego spotkania pożegnaliśmy pana Pawła Bobę, który po sześciu latach spędzonych w naszej szkole podjął inne obowiązki zawodowe. Życzymy powodzenia.