Kalendarz 2016-2017

Zakończenie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej

Zakończenie Roku Szkolnego w Gimnazjum

Piknik Rodzinny

Klasa III gimnazjum na Słowacji.
W dniach 17-19.05.2017 klasa 3 G uczestniczyła w wycieczce klasowej na Słowację. W ciągu trzech pięknych, słonecznych dni uczniowie poznali wiele atrakcji naszego południowego sąsiada. W pierwszym dniu odbyli rejs po Jeziorze Orawskim z przerwą na wyspie Slanickiej, na której znajduje się ekspozycja sztuki sakralnej oraz zwiedzili Zamek Orawski. W drugim dniu przeszli kilka kilometrów malowniczą Doliną Zuberską do jeziorka Tatliakove Pleso, położonego na wys. 1380 m n.p.m. Tatry Zachodnie z tego miejsca prezentowały się niezwykle malowniczo. W ostatnim dniu mogli wymoczyć zmęczone nogi w termalnych wodach o temperaturze 38 st. C w znanym kąpielisku Bešeňová, gdzie dużym zainteresowaniem cieszył się również basen ze sztuczną falą. Uczniowie wrócili zadowoleni i spragnieni kolejnych górskich eskapad...

Dzień Promocji Zdrowia

Dzień Europejski
11.05.2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dniu Europejskim. Klasy IV - VI i SP i I - III G przedstawiły informacje na temat wybranych krajów w formie prezentacji, występu tanecznego czy wokalnego lub krótkiej scenki obyczajowej.
Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
04.05.2017 r. uczniowie z klasy I gimnazjum przedstawili inscenizację z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Podczas akademii wystąpił chór szkolny a przedszkolaki z oddziału zerowego zatańczyly krakowiaka.

Bal Karnawałowy
23.01.2017 r. zerówkowicze i uczniowie klas I - III bawili się na wspólnym balu karnawałowym. Więcej

Wigilia Szkolna

Kiermasz Bożonarodzeniowy
Spotkanie ze św. Mikołajem

Warsztaty  "Jak to ze lnem było"

Dnia 29 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty artystyczne zatytułowane:" Jak to ze lnem było...". Gościliśmy w szkole panią Marię Skrzypiec, członka Towarzystwa Miłośników Andrychowa, która poprowadziła dla uczniów pogadankę oraz inscenizację na podstawie opowiadania M. Konopnickiej.

Apel z okazji Święta 11 Listopada

Projekt "Śniadanie daje moc"

Święto Edukacji

Jubileusz 110-lecia Szkoły

30.09.2016 r. obchodziliśmy Jubileusz 100-lecia naszej Szkoły. Po Mszy św. w kościele parafialnym cała społeczność szkoły i zaproszeni goście udali się do sali gimnastycznej na oficjalną część uroczystości. W jej trakcie zostały przyznane statułetki "Tadeusza", występowali goście z Czech i Rumunii oraz uczniowie naszej szkoły. Następnie wszyscy zebrani rozeszli się do sal lekcyjnych oraz przed budynek szkoły, gdzie zorganizowano okolicznościowe atrakcje.

Bieg Po Serce Zbója
Apel w rocznicę 17 września 1939