Kalendarz 2016-2017

Szukaj na stronie
Idź do spisu treści

Menu główne:

 
Zakończenie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej
 
Zakończenie Roku Szkolnego w Gimnazjum
 
Piknik Rodzinny
 
Klasa III gimnazjum na Słowacji.
W dniach 17-19.05.2017 klasa 3 G uczestniczyła w wycieczce klasowej na Słowację. W ciągu trzech pięknych, słonecznych dni uczniowie poznali wiele atrakcji naszego południowego sąsiada. W pierwszym dniu odbyli rejs po Jeziorze Orawskim z przerwą na wyspie Slanickiej, na której znajduje się ekspozycja sztuki sakralnej oraz zwiedzili Zamek Orawski. W drugim dniu przeszli kilka kilometrów malowniczą Doliną Zuberską do jeziorka Tatliakove Pleso, położonego na wys. 1380 m n.p.m. Tatry Zachodnie z tego miejsca prezentowały się niezwykle malowniczo. W ostatnim dniu mogli wymoczyć zmęczone nogi w termalnych wodach o temperaturze 38 st. C w znanym kąpielisku Bešeňová, gdzie dużym zainteresowaniem cieszył się również basen ze sztuczną falą. Uczniowie wrócili zadowoleni i spragnieni kolejnych górskich eskapad...
 
Dzień Promocji Zdrowia
 
Dzień Europejski
11.05.2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dniu Europejskim. Klasy IV - VI i SP i I - III G przedstawiły informacje na temat wybranych krajów w formie prezentacji, występu tanecznego czy wokalnego lub krótkiej scenki obyczajowej.
Opr. Redakcja
Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
04.05.2017 r. uczniowie z klasy I gimnazjum przedstawili inscenizację z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Podczas akademii wystąpił chór szkolny a przedszkolaki z oddziału zerowego zatańczyly krakowiaka.
Opr. Redakcja
 
 
 
 
 
Bal Karnawałowy
23.01.2017 r. zerówkowicze i uczniowie klas I - III bawili się na wspólnym balu karnawałowym. Więcej
 
 
Wigilia Szkolna
 
 
 
Kiermasz Bożonarodzeniowy
Spotkanie ze św. Mikołajem
 
 
Warsztaty  "Jak to ze lnem było"
 


Dnia 29 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty artystyczne zatytułowane:" Jak to ze lnem było...". Gościliśmy w szkole panią Marię Skrzypiec, członka Towarzystwa Miłośników Andrychowa, która poprowadziła dla uczniów pogadankę oraz inscenizację na podstawie opowiadania M. Konopnickiej.
 
Apel z okazji Święta 11 Listopada
 
Projekt "Śniadanie daje moc"
 
 
 
Święto Edukacji
 
Jubileusz 110-lecia Szkoły
 
 
30.09.2016 r. obchodziliśmy Jubileusz 100-lecia naszej Szkoły. Po Mszy św. w kościele parafialnym cała społeczność szkoły i zaproszeni goście udali się do sali gimnastycznej na oficjalną część uroczystości. W jej trakcie zostały przyznane statułetki "Tadeusza", występowali goście z Czech i Rumunii oraz uczniowie naszej szkoły. Następnie wszyscy zebrani rozeszli się do sal lekcyjnych oraz przed budynek szkoły, gdzie zorganizowano okolicznościowe atrakcje. 
   Opr. Redakcja
 
 
 
Bieg Po Serce Zbója
Apel w rocznicę 17 września 1939
 
 
 
Rozpoczęcie Roku Szkolnego
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego